Přihlášení
0 ks za 0,00 
Otevřít/Zavřít
  • Váš nákupní košík je prázdný.

Monster High

Panenky Monster High si od svého uvedení na trh v roce 2010 získaly celosvětovou oblibu a staly se mezi malými holčičkami hitem. Monster High panenky jsou oproti Barbie strašidelné a každá z nich má svůj osobitý charakter a styl. Jedná se o děti strašidelných monster, které navštěvují střední školu Monster High.

Základních pět charakterů panenek Monster High jsou Frankie Stein dcera Frankensteina, Clawdeen Wolf dcera Vlkodlaka, Draculaura dcera Drákuly, Lagoona Blue dcera mořské příšery a Cleo de Nile dcera Mumie.

K základním charakterům panenek Monster High patří další postavy studentů ze střední školy Monster High, které jsou rovněž vystaveny v galerii a to: Ghoulia Yelps dcera Zombie, Deuce Gorgon syn Medúzy, Holt Hyde syn pana Hyda, Rochelle Goyle dcera chrličů, Jakson Jekyll syn doktora Jekylla, Operetta dcera Fantoma opery, Venus McFlytrap dcera Rostlinných příšer, Nefera de Nile dcera Mumie a starší sestra Cleo de Nile, Robecca Steam dcera Zlovědců, Spectra Vondergeist dcera duchů, Clawd Wolf syn Vlkodlaků, Abbey Bominable dcera Yettiho, Howleen Wolf dcera Vlkodlaků a mladší sestra Clawdeen Wolf, C.A. Cupid dcera Errose boha lásky, kočičí sestry Purrsephone a Meowlody.
zdroj: wikipedia.org

My Vám přinášíme školní potřeby s oblíbeným motivem Monster High.

loading

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce.

ODBĚR NOVINEK E-MAILEM

Přihlašte se pro odběr novinek

Adresa

  • EMADO Hradec Králové, s.r.o.
  • U Mostku 467
  • 503 41  Hradec Králové - Pouchov